غیر فعال کردن سایت همایش برای کاربران در هم پایش

امکان غیر فعال کردن سایت همایش برای کاربران در هم پایش

ما در هم پایش با توجه به این که بعد از راه اندازی وب سایت همایش شما وب سایت داری محتوای خاصی نخواهد بود و شما برای وارد کردن اطلاعات همایش نیاز به زمان خواهید داشت در ورژن جدید سیستم مدیریت آنلاین همایش امکان غیر فعال کردن سایت همایش یا به اصلاح under construction از طریق پنل کاربری دبیرخانه همایش افزوده شد. همچنین لازم به ذکر است کلیه نسخه های فعال اپدیت جدید را دریافت کرده اند و شما می توانید با دنبال کردن آموزش زیر وب سایت همایش خود را در حالت under construction قرار دهید.

آموزش فعال سازی / غیر فعال کردن سایت همایش برای کاربران

مدیر اصلی می توانید بعد از وارد شدن به پنل کاربری خود برای غیر فعال کردن سایت همایش از مسیر :

تنظیمات سیستم > در منوی ابزار گزینه فعال / غیر فعال سازی را انتخاب کنید.

در صفحه جاری که وارد آن شدید با انتخاب گزینه غیر فعال سازی سایت همایش صفحه under construction فعال خواهد شد

در بخش توضحیاتی شما می توانید در بخش توضیحات علت غیرفعال سازی سایت را بنویسید. بعد از اتمام کار دوباره در مسیر بالا فعال سازی سایت همایش را انتخاب کنید.

در صورتی که شما صفحه در دست ساخت را مشاهده نمی کنید به علت آن است که به صورت مدیر وارد وب سایت شده اید. برای دیدن این صفحه باید با استفاده از گزینه خروج از صفحه مدیریت خارج شوید.

هنگامی که شما داخل پنل کاربری باشید با مراجعه به صفحه اصلی سایت می توانید تغییراتی که بر روی وب سایت همایش خود انجام می دهید را مشاهده کنید.

بعد از غیر فعال کردن سایت همایش کاربران تصویری شبیه زیر را مشاهده خواهند کرد. همچنین اطلاعات تماس صفحه شما در صفحه under construction به نمایش در خواهد آمد که در صورت نیاز کاربران از طریق پل های ارتباطی که شما در اختیار آنها قرار می دهید بتوانند با شما در ارتباط باشند.

غیر فعال کردن سایت همایش
غیر فعال کردن سایت همایش (under construction) همایش